Etiketë: neymar

Operimi i vështirë i Neymar

Operimi i vështirë i Neymar

Neymar do të operohet. Lajmi publikuar nga mediat sportive në Brazil dhe Spanjë u konfirmua më në fund edhe nga Paris Saint Germain. Me anë të një komunikate klubi francez ...

Fundjavë e nxehtë e Neymar

Fundjavë e nxehtë e Neymar

Neymar duket se po i shfrytëzon në maksimum ndërprerjen dimërore të kampionatin francez dhe lejen e marrë nga PSG, teksa është fotografuar me të dashurën e tij modele Bruna Marquezine ...

Faqe 2 nga 4 1 2 3 4