Etiketë: ndeshje

Taulanti kërkon një fitore

Taulanti kërkon një fitore

Taulant Xhaka dhe Shkëlzen Gashi, të dy lojtarët e Bazelit në Zvicër janë nisur drejt Venecias, në pritje të ndeshjes me Danimarkën, që do të zhvillohet në 4 shtator në ...

Faqe 6 nga 6 1 5 6