Etiketë: Moti

Moti në fundjavë/E shtunë- e dielë s’ka plazh, të premten rreze vetëm …

Moti për sot dhe në fundjavë

Fundjava e parë e këtij muaji pritet të jetë e ngrohtë, perfekte për ta kaluar në plazh. Temperaturat pritet të variojnë nga 18-32 gradë celcius. Javën e ardhshme pritet që ...

Parashikimi i motit, i kthjellët dhe me vranësira kalimtare

Ja temperaturat për ditën e sotme

Mot i kthjellët dhe temperatura relativisht të larta. Kështu pritet të jetë kjo ditë e sotme dhe në përgjithësi këto ditë të fundit të muajit gusht. Temperaturat pritet të pësojnë ...

Faqe 52 nga 54 1 51 52 53 54