Etiketë: modelja

Gjendet e pajetë në banesë modelja

Gjendet e pajetë në banesë modelja

Modelja, aktorja dhe prezantuesja televizive australiane,Annalise Braakensiek , është gjendur e pajetë në apartamentin e saj në Sydney. Braakensiek, e cila u bë e famshme që prej moshës 16-vjeçare, duke ...

Faqe 1 nga 3 1 2 3