Etiketë: milan

Atalanta mposht Milanin

Atalanta mposht Milanin

Milani është mposhtur në shtëpi nga Atalanta. Skuadra e Stefano Pioli u mund me rezultatin 3-0 në sfidën e javës së 19 të Serie A. Ekipi bergamask krijoi më shumë ...

Gatuzo jep dorëheqjen nga Milani

Gatuzo jep dorëheqjen nga Milani

Trajneri i Milanit, Genaro Gatuzo ka dhënë dorëheqjen nga pankina dy vite përpara se ti përfundonte kontrata. Pasi drejtoi Milanin për 18 muaj, nën dy pronësi të ndryshme, Gatuzo vendosi ...

Milan dështon ndaj Parmës

Milan dështon ndaj Parmës

Milan nuk gjen dot fitoren dhe ndaj Parmës, duke vënë në diskutim vendin e katërt në Serinë A. Kuqezinjtë barazuan 1-1 në transfertë. Fillimisht, Samu Castillejo kaloi në avantazh skuadrën ...

Faqe 1 nga 6 1 2 6