Etiketë: kurti

Nis takimi Kurti – Vuçiç

Nis takimi Kurti – Vuçiç

Ka nisur takimi mes Kryeministrit Albin Kurti dhe Prsidentit serb Vuçiç në Ohër. Ky takim vjen pas takimeve individuale që secili prej tyre ka patur sot me përfaqësuesit e ndërkombëtarë, ...

Faqe 2 nga 10 1 2 3 10