Etiketë: kukës

VIDEO/Aksident ‘i frikshëm’, furgoni përplaset me kamionin, shkatërrohen të dy

Aksident me vdekje në Kukës

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë pasdite rreth orës 16:50  në fshatin Arrën të Kukësit. Mësohet se një kamionçinë ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur ...

Faqe 2 nga 8 1 2 3 8