Etiketë: Horoskop

Horoskopi, 8 Gusht

Horoskopi 26 tetor 2016

Dashi – Aftësia e mrekullueshme krijuese do të bëjë që të nisni një projekt tepër interesant. Sot do të jeni në gjendje që të jeni të suksesshëm si në aspektin ...

Horoskopi, 8 Gusht

Horoskopi 25 tetor 2016

Dashi – Sot nuk është dita më e mirë për t’u marë me gjëra që kërkojnë aktivitet fizik, pasi nuk do të jeni në formën më të mirë. Në punë ...

Horoskopi, 8 Gusht

Horoskopi 24 tetor 2016

Dashi –  Do të keni mundësinë që të merrni vendime të rëndësishme në jetën sentimentale, që do t’ju ndryshojnë jetën. Një mik i afërt do t’ju bëjë një dhuratë shumë të ...

Horoskopi, 8 Gusht

Horoskopi 21 tetor 2016

Dashi Sot do ndiheni të brengosur. Një çështje e pazgjidhur do ju ndikojë në financat tuaja dhe kjo do ju fusë në depresion. Edhe me ndihmën e një miku të ...

Horoskopi, 8 Gusht

Horoskopi 20 tetor 2016

Dashi Sot do jeni shumë të nxituar. As vetë nuk do mundni t’i përgjigjeni pyetjes pse. Në punë do ushtroni presion mbi kolegët tuaj që të mbarojnë shpejt një projekt. ...

Horoskopi, 23 Maj 2016

Horoskopi 17 Tetor 2016

Dashi Po i humbisni shpresat, sa i përket ëndrrave dhe fantazive. Është momenti që të fokusoheni tek ajo që dëshironi dhe të vazhdoni përpara me vetëbesim. Jeni menduar dhe keni ...

Horoskopi, 6 Qershor 2016

Horoskopi 13 Tetor 2016

Dashi Është e rrezikshme të silleni sikur s’ju intereson asgjë në punë. Mos u shpërqendroni edhe nëse një nga kolegët tuaj ju kërkon ndihmë.Nëse s’e përfundoni projektin tuaj në kohë, ...

Horoskopi, 6 Qershor 2016

Horoskopi 10 Tetor 2016

Dashi Sot do demonstroni imagjinate të madhe ndërkohë që bëni detyrat e punës. Do e trajtoni projektin tuaj me kreativitet, duke fituar kënaqësinë e superiorëve tuaj dhe zilinë e kolegëve ...

Horoskopi, 6 Qershor 2016

Horoskopi 5 tetor 2016

Dashi Sot do shqetësoheni për shëndetin e kafshëve tuaja shtëpiake. Do ju duhet t’i drejtoheni veterinerit për ta hequr qafe sa më shpejt këtë problem. Sot nuk do hasni probleme ...

Faqe 41 nga 41 1 40 41