Etiketë: granata

Durrës/ Helmohen tre punonjës të paraburgimit dhe një i burgosur

Të miturit i shpërthen granata në dorë

Një i mitur është plagosur rëndë në fshatin Leshnicë, të Pogradecit. Sipas policisë lokale 16-vjeçarii E.Ç, aksidentalisht i ka shpërthyer në duar një granatë, teksa në afërsi të ish-Repartit Ushtarak. ...