Etiketë: festime

Noizy dhe Zaimina do paguanin milionat që kjo foto e tyre mos të publikohej

Foto/ Si u prit Haradinaj në Kosovë

Simpatizantë të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe shumë qytetarë kanë pritur Ramush Haradinajn. Sheshi ‘Zahir Pajaziti’ është mbushur me flamuj kombëtar dhe qytetarët e kanë pritur me këngë dhe ...