Etiketë: ekuador

Tërmet në Ekuador, ka viktima

Tërmet në Ekuador, ka viktima

Një tërmet me magnitudë 6.9 Rihter ka shkundur mesditën e së shtunës Ekuadorin duke shkaktuar të paktën 4 viktima dhe dhjetëra të lënduar. Sipas të dhënave nga shërbimi sizmologjik epiqendra ...

Faqe 1 nga 2 1 2