Etiketë: ekonomia

Samir Mane: Do na duhet 1 vit të kthehemi aty ku ishim

Opinion/ Ekonomia, ku po shkojmë

Të martën mbrëma, programi "Opinion" u fokusua tek ekonomia, në këndvështrimin shqiptar, rajonal dhe global. Në lidhje direkte në Skype, ishin Belinda Balluku, Samir Mane, Kreshnik Bekteshi, Genc Ruli, Syrjeva ...

Roma e vetme

Roma e vetme

Dobësia më e madhe e bllokut nuk janë shpenzimet por politikat e tij. Fati i monedhës euro ka qenë i destinuar të varej nga Italia. Me një PBB vjetore më ...

Faqe 2 nga 4 1 2 3 4