Etiketë: e dashur

Fundjavë e nxehtë e Neymar

Fundjavë e nxehtë e Neymar

Neymar duket se po i shfrytëzon në maksimum ndërprerjen dimërore të kampionatin francez dhe lejen e marrë nga PSG, teksa është fotografuar me të dashurën e tij modele Bruna Marquezine ...