Etiketë: dimer

Opinion – Edi Rama!

Mbrëmjen e 13 Shkurtit në programin "Opinion" ishte i ftuar kryeministri, Edi Rama, përballë gazetarëve, Artan Hoxha, Klodiana Lala, Robert Rakipllari dhe Ervis Iljazaj. Përmes debatit të nxehtë, diskutimet u ...

Faqe 1 nga 2 1 2