Etiketë: diell

Parashikimi i motit, 2 Mars 2021

Moti për ditën e shtunë, 29 maj 2021

Për  ditën e shtunë vendi ynë do të ndikohet nga masa ajrore të qendrueshme. Moti parashikohet me kthjellime dhe zhvillim të vranësirave në orët e mesditës kryesisht përgjatë relieveve malore. ...

Parashikimi i motit, 16 dhjetor 2019

Parashikimi i motit, 14 Gusht

Kushte e qëndrueshme atmosferike do të sjellin mbizotërim të motit të kthjellët në pjesën më të madhe të Shqipërisë. Ndërsa vranësirat kalimtare do të shfaqen në zonat malore gjatë orëve ...

Faqe 1 nga 3 1 2 3