Etiketë: dhjetor

Parashikimi i motit, 23 dhjetor 2021

Alternime kthjellimesh dhe vranësirash të lehta dominojnë gjatë paradites në gjysmën lindore të vendit ndërsa kthjellimet mbeten  në zonat bregdetare. Sipas MeteoAlb pas mesditës vranësirat do të përfshijnë gjithë vendin ...

Horoskopi, 17 dhjetor 2020

Horoskopi, 17 dhjetor 2020

Dashi Tashmë jeni plot optimizëm dhe gati të nisni projekte të reja. Keni aftësi shumë të mira për të identifikuar dhe gjykuar një projekt të mirë. Kjo do të bëjë ...

Horoskopi, 6 dhjetor 2019

Horoskopi, 31 Dhjetor 2019

Dashi Ata persona të cilët janë në një raport sentimental, duhet të bëjnë kujdes që të mos përfshihen në diskutime konfliktuale. Gjendja financiare duhet e konsoliduar. Demi Dita e sotme ...

Horoskopi, e enjte, 29 nëntor 2019, zbuloni shenjën me fat për sot

Horoskopi, 5 dhjetor 2019

Dashi Nëse nuk jeni të përfshirë në një marrëdhënie romantike, mos u surprizoni nëse kjo ndodh sot. Ka gjasa të bëhet fjalë për një person pranë jush. Rekomandohet të mos ...

Seria A, edicion spektakël

Seria A, edicion spektakël

Spektakolare dhe e paparashikueshme ka rezultuar Seria A këtë edicion. Pasi janë luajtur 15 javë kampionat, 5 vendet e para kanë një diferencë shumë të vogël mes tyre. Interi i ...