Etiketë: denoncimi

Luçiano Boçi: Edi Rama në vend tu sillte shkollën fëmijëve, solli policinë

Policia e denoncon, Boçi e ironizon

Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi, ka ironizuar padinë që policia e Elbasanit ka bërë ndaj tij dhe disa protestuesve që ju bashkuan ...

Faqe 1 nga 5 1 2 5