Etiketë: 15 vjecari

Tiranë/ Makina del nga rruga, vdes në vend pasagjeri, plagoset rëndë shoferi

Elbasan, makina përplas 15-vjeçarin

Një 15-vjeçar është përplasur nga një automjet në fshatin Mollas. Policia njofton se i riu është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. “Më datë 01.01.2022, në rrugën ...