Etiketë: 10 maj

Rriten sërish temperaturat

Parashikimi i motit, 10 maj 2019

Moti gjatë ditës së sotme do të jetë me vranësira mesatare dhe rreshje shiu në zonën perëndimore dhe juglindore, ndërsa temperaturat do të jenë vazhdimisht në rritje . Pasditja sjell ...