InstaBIZ

“Sweet But Psycho” e Ava Max, një nga këngët më të mira të vitit 2019


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:26 - 12/12/19 |
xhu lia

Produksioni muzikor i këngëtares me origjinë shqiptare Ava Max, “Sweet But Psycho” është renditur si një nga 54 këngët më të mira të vitit 2019, sipas “New York Times”. Ka qenë vet Ava, e cila e ka ndarë me ndjekësit e saj këtë vlerësim.

“Faleminderit Neë York Times. Duket joreale të jem në të njëjtën faqe me dy prej artistëve të mi të preferuar dhe unë i admiroj ata. Unë e fillova dhe i përkushtova zanatit tim 15 vjet më parë dhe kurrë nuk hoqa dorë. Rruga ishte e vështirë dhe akoma është,”-ka shkruar ndër të tjera këngëtarja./Opinion.al/

Pas