Sport

Sulmuesi i Barcelonës feston ditëlindjen, ja pse ndërhyu policia


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:47 - 13/09/18 |
b.f

Sulmuesi i  talentuar i Barcelonës Munir El Haddad  fundjavën që lamë pas festoi 23-vjetorin.

Festa e cmendur me mbi 30 miq  e sulmuesit në një diskotekë ne kryeqytetin spanjoll, nuk ka shkuar dhe aq mirë. Në fakt  është dashur ndërhyrja e policisë sepse në  përfundim të mbrëmjes, pas rreth shtatë orësh festime, lojtarit iu kërkua të paguajë plot 16.000 euro! Munir, i habitur, refuzoi të paguante.

Në fund Munir u dorëzua. Pagoi gjithçka pasi përfitoi një ulje prej 1.000 eurosh. Me siguri Munir do ta mbajë mend ketë ditëlindje të cmendur por dhe shumë të kushtueshme. /opinion.al 

Pas