Kryesore

Sulmi në FRPD/Basha:Dyert i thyen ata që erdhën me Berishën,plastë syri i keq


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:43 - 15/12/21 |
Opi Nion

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mohuar në çdo moment që të kthej përgjigje që nuk kishte lidhje me arrestimin e Lefter Kokës. Por ai foli pak për sulmin që ndodhi në FRPD dhe thyerjen e dyerve.

Basha tha se dyert janë thyer nga ata që erdhën me Berishën, pasi bravat ishin ndërruar. Kreu i PD gjithashtu rikujtoi se këtë përgjigje e kishte dhënë më parë për një televizion dhe se nuk do të fliste sot për këtë çështje.

“Unë jam informuar që dyert i kanë thyer ata që erdhën me zotin Berisha, pasi ishte ndërruar brava. Unë përgjigjen e kam thënë për bravat. Ia thashë syrit, plastë syri keq, që mos të biem më sysh”-tha Basha duke qeshur./Opinion.al

Pas