InstaBIZ

Suada Sherifi: Shtatzënë dhe e lumtur, ja fotot e para me barkun e fryrë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:10 - 16/06/16 |
root

Ish-Miss Albania Suada Sherifi, ka bërë me dijë se është shtatzënë. Bukuroshja shqiptare ka postuar një foto në Instagram, ku tregon se është 21 javeshe dhe shumë e lumtur.

“21 javeshe shtatzënë zemra dhe trupi im plot dashuri”, shkruan Suada në Instagram. Modelja është në pritje të një vajze dhe ne i urojmë asaj shtatzëni të mbarë…

Just like i’ve dreamed it ! #19 ? A photo posted by @suadasherifi on

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

Pas