InstaBIZ

Stresi uron Ballin Morinën për ditëlindje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:10 - 01/10/15 |
root

Ballin Morina i cili është bërë i njohur për ngritjen e dronit gjatë ndeshjes Serbi-Shqipëri, sot ka ditëlindjen. Ka qenë pikërisht reperi Stresi ai i cili e ka uruar publikisht në një postim në instagram. Tashmë Ballin Morina është bërë i famshëm dhe njihet si një nga nacionalistët më të zjarrtë shqiptarë ndaj edhe urimet për ditëlindje mund të rrjedhin lumë sot për të.

Screenshot_2015-10-01-10-31-58

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas