Sport

Strakosha publikon foto me të dashurën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:46 - 11/08/20 |
Opi Nion

Portieri i kombëtares Thomas Strakosha ka vendosur të zbulojë për ndjekësit e rrjeteve sociale të dashurën e tij.

Përmes një publikimi në insta story, pa shumë komente, Strakosha ka hedhur një foto shoqëruar me tre zemra, së bashku me Esther Adjoa Asiedu. 25-vjeçari dhe e dashura e tij modele janë duke shijuar pushimet së bashku në ishujt grekë./Opinion.al

Pas