Life Style

Stop dhunës ndaj femrës/ Basha me bashkëshorten në ekspozitën “THYER”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:29 - 21/01/21 |
Doriana Çepunaj

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, bashkë me bashkëshorten Aurela, këtë të enjte kanë vizituar ekspozitën “Thyer” në galerinë FAB.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Aurela ka shpërndarë një foto me bashkëshortin Lulzim Bashën, së bashku me zyshën Taulanda Jupi.

Krahas fotos ajo shkruan: “Me Lulzim Bashën dhe Taulanda Jupin në ekspozitën “THYER”, duke bërë thirrje për ndalim të dhunës ndaj femrave, si dhe thirrje për bashkëpunim kundër të keqes. /Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by A B . (@basha_aurela)

Pas