InstaBIZ

Stine dhe Roza afrohen përsëri?!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:17 - 22/09/15 |
root

Çifti shumë i përfolur Roza Lati dhe Nesti Duka, (i njohur si Stine) janë tashmë të pandashëm. Lidhja e tyre tre vjeçare e dashurisë nuk rezultoi e suksesshme, por spektakli “Dance With Me” i bëri përsëri bashkë dhe duket se edhe pas spektaklit, ata po afrohen gjithnjë e më shumë. Ja tek i shohim në këtë foto teksa janë të dy “kokë më kokë”, duke i harruar kolegët e tjerë dhe mbrëmjen argëtuese. Nuk është çudi të rikthehen përsëri.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas