InstaBIZ

“Spice Girls” nisin turin, Victoria Beckham ka diçka për të thënë


               Publikuar në : 16:16 - 24/05/19 |
xhu lia

Grupi i njohur “Spice Girls” nis mbrëmjen e sotme turin e paralajmëruar prej muajsh. Ndonëse nuk ka pranuar të ishte pjesë e këtij turi, anëtarja e ‘Spice Girls’ Victoria Beckham ka shprehur mbështetjen për miket dhe koleget e saj.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto të vitit 1997 kur këndonin të pesta së bashku dhe krahas saj ka shkruar:

“Paçin fat vajzat sot, sepse nisin turneun e tyre. Spice Girls. Miqësia nuk mbaron kurrë”,-përfundon Victoria.

Edhe bashkëshorti i saj ish-futbollisti David Beckham i ka dedikuar disa fjalë vajzave të grupit dhe sigurisht partneres së tij.

“Si dikush që ka jetuar me Posh Spice për 23 vitet e fundit e di se sa emocionuese do të jetë sot, por dua t’i uroj të gjitha vajzave fat në turneun e tyre të mrekullueshëm. Do të ketë vetëm një Posh Spice”, -ka shkruar David duke ju drejtuar Victoria-s.

Ndonëse ajo ka vendosur mos të jetë pjesë e turneut, vajzat e grupit do ta bëjnë pjesë të koncerteve duke e përmendur shpesh në performancat e tyre./Opinion.al/

v1 v2 v3
<
>

Pas