-Jetë dhe Stil

Spektakël fishekzjarresh në Tiranë, mbërrin Viti i Ri 2023Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:01 - 01/01/23 |
Opi Nion

Shqipëria ka hyrë zyrtarisht në Vitin e Ri 2023. Pas një viti të konsideruar të vështirë edhe për shkak të luftës në Ukrainë që ka sjellë probleme ekonomike, në të gjithë globin ka shpresë për një vit të ri që do të sjellë ndryshime.

Ndërkohë në kryeqytet, mbrëmja e ndërrimit të viteve është pritur më fishekzjarre.

 

Pas