Te Fundit

Spartak Braho: Brenda vitit ndryshime të reja në qeveri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:11 - 10/11/15 |
b.f

 

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim Spartak Braho, dha mendimin e tij se kabineti Rama-Meta duhet të vazhdojë rifreskimin dhe nuk duhet të mbetet thjesht në dorëheqjen e ministrit të Drejtësisë Nasip Naço. Dhe kjo duhet të ndodhë brenda dhjetorit.  “Këto janë impulse jo vetëm për ato që ka thënë kryetari Meta, por edhe për ato që ka thënë edhe kryeministri Rama. Burri luan, guri s’luan. Shpresojmë edhe për ndryshime të tjera. Gradualisht brenda këtij viti besoj se do ketë edhe përmirësime të tjera.”, tha deputeti Braho i pyetur  nga  “Neës24”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas