-Jetë dhe Stil

Sot të gjithë janë Kuq e Zi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:09 - 08/10/15 |
root

Personazhet publik shqiptar dhe jo vetëm ndihen sot më shumë se kurrë Kuq e Zi. Ndeshja që pritet të mbahet sot në Elbasan-Arena, është vendimtare për të ardhmen e Shqipërisë në eleminatoren, Francë 2016. Personazhet e ekranit dhe muzikës shqiptare, kanë postuar gjatë këtyre ditëve foto në përkrahje të Kombëtares:

Elvana Gjata: Forca per ne France! #kuqezijeti

Emina CunmulajUne ty Shqipe te mbaj ne shpirt , ata me shohin rruges duke ecur por mue shpirti me fluturon sikur shqiponje .. Jam krenare qe jam Shqiptare sot dhe gjithmone ..besoj ne ilirat tone qe do luftojn sot , jemi nji te gjithe shqiptaria per jet #kuqezi

Aurela GaçeGrupi i zjarrit ????? U mblodhem nje nga nje GATI per Rruge, ELBASAN ARENA @managementgroup @endriprifti54 @shaqirnikolli @live_genalito @vini_gym Ky i fundit Na gjeti biletat…

Flori Mumajesi: Sot te gjithe se bashku per te shkruar historine ,sot Shqiperia e madhe beson

Adelina Ismajli

Klea Huta 

Blendi Fevziu: Shqiperi – Serbi, ndeshja qe na con ne France. Tani live ne Opinion.

Bleona Qereti: Sot eshte dita t’i tregojme Europes dhe botes mbare se kush jemi… I uroj me shpirt fitore Kombetares Shqiptare. Ju jeni KRENARIA jone! Zoti qofte me ju djema ‪#‎UneBesoj‬ ‪#‎ShqiperiaNeEuropian‬ ‪#‎TeDuaShqiperi‬‪#‎FitorjaEshteEJotja‬ ‪#‎kuqezijamune‬ ‪#‎kuqezijeti‬

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas