Te Fundit

Sot në Opinion


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:45 - 24/11/15 |
b.f

Sot në Opinion.

Kush është ministri më aktiv dhe më në qëndër të vëmëndjes? Sondazhi i Opinion.al,si po punojnë ministrat ? Si po punon  qeveria ?  Sot live në Opinion ne orën 22:15 me të ftuar :

Anila Basha, Tomorr Alizoti, Elisa Spiropali , Lorenc Vangjeli, Artan Hoxha, Robert Rakipllari

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

Pas