Te Fundit

Sot nata finale e Eurovision, Anxhela Peristeri thirrje:Votoni me kodin 02


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:16 - 22/05/21 |
Opi Nion

Këngëtarja Anxhela Peristeri do të performojë mbrëmjen e sotme në natën finale të Eurovision ku përfaqëson vendin e saj, Shqipërinë.

Peristeri pak orë para nisjes së evenimentit u ka kërkuar të gjithë shqiptarëve jashtë shtetit të marrin pjesë në votimet e Eurovision, të cilat luajnë rol për shpalljen e fituesit të madh të kompeticionit të këngës.

Secili mund të votojë me kodin 02 në numrin e shtetit përkatës dhe vota do të shkojë për Anxhela Peristerin.

Ndërkohë shqiptarët brenda Shqipërisë mund të votojnë në numrin 149101 pqr të mbështetur Anxhela Peristerin.

STATUSI NGA ANXHELA PERISTERI

Sonte eshte nata finale e Eurovizionit❤️ Une do performoj e dyta ☺️ Te gjithe shqiptaret qe jetojne jashte Shqiperise mund te votojne ne nr e shtetit perkates me kodin 02 ne momentin qe fillon votimi dhe nr i telefonit shfaqet ne ekran!Nga nje telefon mund te votohet deri ne 20 here🔥🔥 Faleminderit shume per mbeshtetjen! Ju dua❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Pas