InstaBIZ

Sophie Turner ‘xing’ fustanesh me ish të dashurën e Joe Jonas


               Publikuar në : 15:42 - 18/08/19 |
xhu lia

Këngëtari Joe Jonas ka festuar 30-vjetorin e lindjes përmes një festë të madhe ku ishin të mbledhur miq edhe të afërm të ti.

Bashkëshortja e tij Sophie Turner, publikoi në rrjete sociale një foto nga kjo festë së bashku me të, ku shfaqet e veshur me një fustan mbrëmje tejet elegant.

Aktorja kishte përzgedhur një fustan mbrëmje nga Alexandre Vauthier duke shpalosur format e saj.

Por mediat vunë re që fustani i Sophie Turner ishte identik si ai i këngëtares Taylor Swift, ish e dashura e Joe Jonas, e cila e kishte veshur këtë fustan në eventin e Vanity Fair Oscars” në vitin 2016-të.

Pavarësisht këtyre komenteve Turner e ka shijuar tërësisht ditëlindjen e bashkëshortit dhe nuk ka dashur të reagojë./Opinion.al/

Pas