Te Fundit

Sonte në ‘Opinion’, sfida Shqipëri-Serbi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:24 - 07/10/15 |
b.f

TIRANË- Ndeshja e shumëpritur Shqipëri-Serbi do të jetë tema e emisionit “Opinion” të mërkurën në mbrëmje. Çfarë do të thotë për Shqipërinë dhe si po përjetohet? A është atmosfera më e ndezur se sa thjesht për një ndeshje futbolli? Sa do te ndikoje ngjarja e Beogradit ne atmosferen e ndeshjes së neserme…?. Këto dhe të tjera pyetje pritet të marrin përgjigje sonte, si gjithnjë në 22:15 në tv Klan.

Paneli i ‘Opinion’ përbëhet nga Artan Grubi, Mimoza Kusari Lila, Taulant Balla, Altin Rraklli, Greis Petrovic, Berat Buzhala, Ilir Shulku dhe Vilma Masha.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas