Te Fundit

Sondazhi/Lorenc Vangjeli: Mimi Kodheli, zonjë grua


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:02 - 25/11/15 |
b.f

Sërish i është referuar ministres së Mbrojtjes Mimi Kodheli, teksa ka dhënë vlerësimet e tij për sondazhin e Opinion.al. Gazetari Lorenc Vangjeli ka shprehur keqardhjen për pozicionimin e Kodhelit në vendin e fundit të renditjes, duke pohuar se Kodheli gëzon respektin e tij, dhe e cilësoi, zonjë grua.

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

Pas