Te Fundit

Sondazhi/ Ja sa i besojnë shqiptarët drejtësisë!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:35 - 26/11/15 |
b.f

Sondazhi i sotëmn në Opinion.al, paraqiti tek shqiptarët pyetjen: A keni besim tek drejtësia?

Në një disbalance shumë të ndjeshme, më shumë se 2700 shqiptarë kanë pohuar se nuk kanë besim tek drejtësia , ndërsa më shumë se 110 kanë votuar që kanë besim tek drejtësia.

Ndërkohë që publiku vazhdon të votojë, aktualisht votat shënojnë

2842-  jo dhe 115- po.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas