Aktualitet

Sondazhi/ Elisa Spiropali: Ministri Klosi është më i votuari pasi e duan socialistët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:28 - 24/11/15 |
b.f

Sipas këndvështrimit të Elisa Spiropalit, ministri Klosi është më i votuari pasi e ka nisur me këmbë të mbarë dhe është shumë aktiv. “Ka vota socialiste aty brenda dhe Klosi është shumë i dashur. Ky rezultat nuk më pëlqen pasi të dyja zonjat ministre janë vendosur në fund edhe pse kanë bërë reforma”

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas