InstaBIZ

“Sofia” e re e Çanit: Uroj të jem në lartësinë e duhur për këtë rolBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:27 - 01/05/16 |
root

Sofia e re e Zonë e Lirë, 19-vjeçarja nga Gjirokastra Andonia Dobi ka shkruar një status në profilin e saj në Instagram në të cilin shprehet për herë të parë për detyrën e saj të re si “Sofia e Zonës së Lirë”

Dobi shkruan ndër të tjera se nuk e di sa do jetë në ngjedje të zëvendësojë “Sofinë e vjetër”, pra Rominën, por do të përpiqet të bëjë maksimumin e saj për t’ia dalë mbanë. “Nuk e di nëse do jem në gjendje të zëvendësoj kush e la këtë rol por di që do përpiqem të jem në lartësinë e duhur për të qenë Sofia e Zonës së Lirë…flm për ata që më dhanë kurajo dhe ata që më kritikuan sepse më dhanë mundësinë për të përmirësuar gabimet e ditës së parë,”-shkruan bukuroshja në Instagram.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas