InstaBIZ

Snoop Dogg tallet me reperin shqiptar Mozzik


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:30 - 21/11/15 |
root

Një video e cila po qarkullon kohët e fundit në internet pasqyron më së miri atë që po ndodh në repin shqiptar. Ne pak minuta është bërë një kombinim i një interviste të reperit amerikan Snoop Dogg dhe këngës së reperit kosovar Mozzik.

Snoop Dogg kritikon repin në ditët e sotme dhe tekstet pa kuptim e emocion që janë duke u krijuar vitet e fundit.

Kënga “Koke Shumë”, është krijuar një vit më parë nga reperi Mozzik, një nga emrat e rinj të repit kosovar.

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

  1. Nuk eshte e vertete fare.Nuk e kuptoj se si publikoni lajme pa i verifikuar ne fillim.
    Artistet te cilet Snoop Dogg po imiton,jane artistet e grupit Migos.Shikojeni videon e plote dhe do e kuptoni.Turp per lajmet qe publikoni

Pas