Sport

Skënder Gega, trajneri i ri i Kukësit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:58 - 30/07/20 |
el ida

Klubi i Kukësit njofton se trajneri i ri i skuadrës do të jetë Skënder Gega.

Palët kanë arritur ditën e sotme akordin, dhe prezantimi i trajnerit të ri do të bëhet ditën e hënë në sallën e konferencave në stadiumin “Air Albania”, në orën 11:00.

Kukësi i dha fund sot bashkëpunimit me trajnerin Orges Shehi për shkak të mospërmbushjes së objektivave sezonale.

Pas