Aktualitet

“S’ke bërë asgjë në Veri”, Rama poston videon nga Puka


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:58 - 11/02/21 |
Doriana Çepunaj

Kryeministri Edi Rama shpesh herë është kritikuar se nuk ka investuar në veri të vendit.

Ndërkaq, ditën e sotme kreu i qeverisë e ka nisur me një video nga Puka të postuar në rrjetin social Facebook, ku shfaqen dhe ndryshimet e realizuara në këtë qytet.

Krahas videos kryeministri shkruan:” Mirmëngjes, dhe me këtë kartolinë nga Puka për të gjithë ata që më shkruajnë s’ke bërë asgjë në Veri, ju uroj një ditë të mbarë”.

Pas