Aktualitet

Skandali/ Foshnja e pajetë dergjet në karriget e morgut 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:05 - 19/11/15 |
b.f

Foshnja 1 muajshe e gjendur sot në zonën e Astirit në Tiranë u dërgua në morgun e Tiranës, për të kuptuar arsyet e vdekjes.

Por skandali ka ndodhur pikërisht aty, teksa fëmija është lënë për disa minuta në karriget e morgut.

 

Denoncimi ka ardhur nga rrjetet sociale dhe pikërisht nga  “Nisma #Thurje” në “Facebook”, që sjell edhe foto të fëmijës në morg.

Mësohet se e ëma,  Entela Sh. e ka lënë fëmijën  vetëm në shtëpi teksa ka dalë për pak kohë. Kur është kthyer, foshnjën 1 muajshe e ka gjetur pa jete.

fotot

 

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. Turp per ne shqiptaret pa Pik rrespekti per nje foshnje te vdekur ku eshte betimi ipokratit por keta maskarenj kane bere betimin E parase turp mjekeve kjo krijese nderohet dhe
    nga zoti po ku keni zot ju o maskarenj mjek

Pas