Te Fundit

“S’ka kripë për rrugët e bllokura”, Rama ironizon me video opozitën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:10 - 14/02/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar opozitën pas deklaratave të bëra në lidhje me masat e marra për akset rrugore në të cilat kanë pasur probleme në qarkullimin e mjeteve pas reshjeve të dëborës.

Përfaqësues të opozitës kanë deklaruar se qeveria nuk ka borëpastruese dhe kripë dhe si pasojë janë bllokuar edhe rrugët në Shqipëri.

Kryeministri  ka publikuar një video në Instagram, ku shfaqet Autostrada A2 në Spanjë me probleme nga rënia e shumtë e dëborës.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

Pas