InstaBIZ

Si rrallë herë Meghan dhe Harry flasin për të birin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:27 - 07/11/19 |
el ida

Dukesha e Sussex, Meghan Markle dhe Princ Harry u bënë prindër për herë të parë, gjashtë muaj më parë. Meghan solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Archie Harrison.

Por si rrallë herë, çifti ka vendosur të ndajë publikisht disa detaje për të voglin e tyre, i cili u kthye menjëherë në një ndër bebushat më të njohur në mbarë botën.

Teksa vlerësuan familjet e ushtarëve dhe veçanërisht nënave që kujdesen për fëmijët në mungesë të partnerëve që kanë misione jashtë vendit, dyshja tregoi se tashmë Archie ka filluar të ecë këmbadoras nëpër shtëpi dhe madje i kanë dalë edhe dy dhëmbët e parë.

Më herët prindërit e Archiet kanë pohuar se duan ta mbajnë të birin larg mediave dhe abuzimeve që vinë prej tyre./Opinion.al

Pas