InstaBIZ

Si një familje, Vin Diesel shoqëron në altar vajzën e Paul Walker


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:58 - 23/10/21 |
Opi Nion

Meadow Walker i ka dhënë fund beqarisë, duke filluar kështu një kapitull të ri me Louis Thornton-Allan.

Vajza e aktorit të ndjerë Paul Walker është martuar në moshën 22-vjeçare, dhe zgjodhi 22 tetorin për të hedhur një nga hapat më të rëndësishme të jetës.

Ajo u shoqërua në altar nga aktori Vin Diesel, miku më i ngusht i babait të saj që gjithashtu është dhe kumbari i Meadow. Prej vitesh që kujdeset për Meadow, në këtë ditë të rëndësishme ai zuri vendin e Paul Ëalker.

Pas vdekjes tragjike të Paul në një aksident me makinë, Diesel nuk hoqi dorë kurrë nga familja Walker, ku i ka qëndruar gjithmonë pranë dhe i ka mbështetur.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker)

Pas