InstaBIZ

Si i ke raportet me Berishën?Flet Armina:E vlerësoj për kulturën dhe dijen


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:45 - 29/05/21 |
Opi Nion

Armina Mevlani ka folur sëfundmi për raportet që ka me Sali Berishën.

Nëpërmjet një pyetje të ardhur në rrjetet e saj sociale, blogerja është përgjigjur për raportet që ka me vjehrrin e saj, ish-kryeministrin Sali Berisha.

“Si i ke raportet me Sali Berishën dhe a takoheni shpesh?”– e ka pyetur ndjekësi.

“I kemi shumë të mira. Takohemi shumë shpesh dhe e vlersoj shumë për kulturën dhe dijen e tij”.-shprehet Armina.

Një pyetje tjetër ishte dhe planet e saj për martesë dhe fëmijët. ‘Po sigursht është një enderr të martohem shpejt e të kem fëmijë”-është pergjigjur Armina./Opinion.al

Pas