InstaBIZ

Si fitoi Kim Kardashian dy milionë dollarë për një minutë


               Publikuar në : 13:15 - 12/09/19 |
el ida

Kim Kardashian hodhi në treg linjën më të re të të brendshmeve në formë korseje, nën emrin SKIMS.. Ylli i familjes Kardashian punoi shumë gjatë për linjën dhe i kushtoi një rëndësi shumë të madhe marketingut.

Duket se e gjithë kjo ia ka vlejtur pasi që në minutën e parë që u hodh në tregun online, Kim fitoi plot 2 milionë dollarë nga shitjet.

Fluksi ishte aq i madh sa faqja u bllokua nga ngarkesa dhe shitja u shty me një orë. Ekipi i Kim njoftoi se ka nisur të punojë për prodhimin e më shumë produkteve për një lançim të dytë, ndërsa pasuria saj 350 milionë dollarëshe, vetëm rritet dhe rritet./Opinion.al

Pas