-Jetë dhe Stil

Si do të jetë moti sot në vend


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:12 - 12/12/20 |
Opi Nion

Moti i paqëndrueshëm vijon të jetë prezent në vendin tonë, duke bërë që vranësirat të sjellin herë pas here reshje shiu në pjesën më të madhe të territorit.

Dëbora e pakët do të përfshijë zonat malore të Shqipërisë.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -2°C deri në 13°C.

Era do të fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Jugor – Juglindor duke krijuar dallgëzim 4 ballë.

 

Pas