Aktualitet

Shqiptari me 1 milion fansa: Vajzat duan vetë të zhvishen për muaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:17 - 30/04/16 |
b.f

Fatmir Sufa është një këngëtar i ri që ka hyrë në tregun muzikor shqiptar me disa këngë që janë kthyer edhe “hit” , por ai u bë më tepër i njohur së fundmi ku fansat e tij në Instagram i kaluan në numër edhe atyre të Encës.

Në një intervistë për Jetaoshqef.al ai tregon për fansat disa detaje më shumë për jetën e tij, arsyet se pse femrat e pëlqejnë kaq shumë, marrëdhëniet me to dhe planet për të ardhmen.

Për të gjithë ata persona që sot dëgjojnë për herë të parë emrin tënd ose edhe për ata që dëgjojnë këngët e tua, por vetëm kaq, kush është Fatmiri, disa detaje për jetën tënde…

Fatmir Sufa, 22 vjeç, lindur në Dibër, Peshkopi. Për momentin jetoj në Tiranë. Me muzikë merrem që i vogël, videoklipi im i parë është realizuar në vitin 2010.

Ju kaluat në Instagram Encën, keni arritur të keni mbi 1.1 milion ndjekës, a ka një sekret për këtë?

Po aktualisht jam 1.1 milion ndjekës në instagram. Fatmir Sufa bashkëpunim me disa djem nga Izraeli dhe Bullgaria kanë arritur të krijojnë disa programe në rrjetin social Instagram në të cilët mund të bësh sponsorizime duke rritur numrin e ndjekësve në Instagam.

Nga janë pjesa më e madhe e njerëzve që ju ndjekin në Instagram?

Ndjekësit në instagam janë pothuajse nga të gjithë shtetet.

Cila është kënga juaj më e suksesshme?

Kënga ime më e suksesshme është “Cak Pak Hopa Hopa “. Rreth 5 milion klikime në YouTube.

Ajo që bie në sy në klipet tuaja është prania e femrave të huaja, pse kjo zgjedhje? Madje edhe në Instagram keni shumë foto të vajzave seksi gjysmë të zhveshura që mbajnë emrin tuaj, pse ju zgjedhin ju?

Po disa klipe të mijat janë realizuar jashtë shtetit ndaj vajzat e klipit janë të huaja. Po ka dhe shumë femra të huaja që bëjnë foto me emrin tim dëshira e tyre për tu publikuar në profilin tim…

Si i përzgjedh vajzat, çfarë kriteresh duhet të plotësojnë ato për të qenë pjesë e klipeve?

Me vajzat e klipeve zakonisht merret stafi që realizon klipin po ka dhe femra që i përzgjedhim vet ne. Po ka dhe shum femra të huaja që bëjnë foto me emrin tim, deshira e tyre për tu publikuar në profilin tim…

Çfarë mendimi keni për vajzat shqiptare, sa e vështirë është t‘i bindesh për të dalë të zhveshura në klip, ku do të shihen nga mijëra sy?

Nuk është e vështirë aspak ka shumë vajza që duan vetë të reklamohen dhe të dalin seksi në klip.

Me çfarë merreni aktualisht dhe planet tuaja aktuale për muzikën?

Aktualisht po merrem me muzikë, së shpejti sjell dhe një album të ri.

Cila është oferta që ju ka ardhur për bashkëpunim, të cilën nuk e prisnit, a keni marrë një të tillë?

Per sa i përket muzikës më ka ardhur një ofertë nga një kompozitor nga Rumania ku atje tani po punoj.

Ju jeni gjithmonë i rrethuar nga femrat, a keni gjetur vajzën ideale?

Për momentin jam single nuk kam kohën e duhur per t’ju kushtuar një femre çdo moment.

Kur flasim për marrëdhëniet seksuale, vajzat e cilit vend do të vlerësonit, me siguri keni pasur eksperienca të ndryshme duke parë femrat aq seksi që ju rrethojnë?

Femrat shqiptare më pëlqejnë më shumë, pa lënë anash dhe ato të Rumanisë.

sssss

shqhqq

zzzz

fffffffff

sssssssss

 

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas